sobota, 16 lipca 2011

Korekty na zlecenie?

Przeglądając prasę codzienną dwukrotnie w różnych odstępach czasu i w różnych tytułach trafiałam na artykuły dotyczące sposobów dorabiania sobie w rozmaity sposób. W obydwu przypadkach wśród propozycji widniała praca jako korektor. Zaczęłam szukać w sieci ofert, jednak nic podobnego nie wpadło mi w oko. Czy wiecie jak można trafić na takie zlecenia? Może znacie inne sposoby dorobienia sobie w branży wydawniczej?

Chciałabym zarobić na podróż poślubną, a na etacie niestety nie zarabiam kokosów... Praca tego typu połączyłaby przyjemne z pożytecznym, a i moje studia może w końcu na coś by się przydały, bo póki co -  moje studiowanie to była tylko i wyłącznie sztuka dla sztuki  :) 

5 komentarzy:

 1. Witaj w klubie. Jak sobie teraz pomyślę, to moje studia dały mi tyle, że pokochałam literaturę rosyjską i łatwiej mi krzyżówki niektóre rozwiązać. Pracy korektora nigdzie nie widziała takie nie na etat. A na etat raz mi się rzuciło, ale wymagania mieli bardzo duże.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. poczytajko: mi się rzuciła w oko jedna konkretna oferta, jak chcesz, to skrobnij na priva.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie wiem o tego typu ofertach, ale gdy się zmieni to napiszę :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nominuję Cię do One Lovely Blog Award! Szczegóły u mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam przyjemność poinformować, że zostałaś nominowana przeze mnie do nagrody One Lovely Blog Award ;) szczegóły u mnie na blogu

  OdpowiedzUsuń